قیمت دوج کوین لحظه ای؛ خرید و فروش بدون احراز هویت

احراز هویت خودکار و آسان زیر ۱ دقیقه بدون نیاز به تائید تلفن ثابت و ارسال عکس سلفی

ارز نرخ خرید از سایت نرخ فروش به سایت نرخ دلار

مزایا خرید دوج کوین از ایکس پی اکسچنج

بهترین قیمت
بهترین قیمت دوج کوین

ارائه بروزترین قیمت ها

تکمیل و تسویه اتوماتیک سفارشات
تکمیل و تسویه اتوماتیک سفارشات

پنل هوشمند و آسان

پشتیبانی سریع
پشتیبانی سریع

پاسخگویی 24 ساعته

همین حالا ثبت نام کنید

به دنبال موفقیت عظیم ارز دیجیتالی بیت کوین، دوج کوین در دسامبر سال 2013 میلادی راه اندازی شد. در عرض یک ماه بیش از یک میلیون کاربر از وب سایت رسمی آن بازدید کردند. این ارز دیجیتال جدید با قیمت 0.006 دلار شروع شد و در سال 2021 میلادی بیش از 5000 درصد رشد کرد. نماد  ارز دیجیتالی دوج کوین، سگ ژاپنی به نام شیبا اینو است که باعث شده این ارز دیجیتال به شهرت بیشتری برسد.

معرفی دوج کوین

Dogecoin، یک پروژه رمزنگاری کاربر پسند است که در 06 دسامبر 2013 راه اندازی شد. این ارز دیجیتالی از بلاک چین اختصاصی خود استفاده می کند و به طور گسترده توسط بسیاری از کیف پول ها و صرافی ها پشتیبانی می شود.

شایان ذکر است که دوج کوین ها سکه های تورمی هستند، در حالی که بیت کوین ها سکه های تورم زا هستند و دلیل آن هم این دلیل است که بیت کوین ها در تعداد سکه هایی که برای استخراج تولید و استفاده می شوند، محدودیت دارند اما، dogecoin چنین محدودیتی ندارد و تورمی است.

ارز دیجیتالی دوج کوین را می توان برای پرداخت ها و همچنین به عنوان سکه ای برای پاداش دادن به افراد در طول تعاملات رسانه های اجتماعی استفاده کرد. ما در این راهنما قصد داریم تمام جزئیات مورد نیاز برای اجتناب از هرگونه مشکل ردر زمینه سرمایه گذاری و صعودی یا نزولی بودن احتمالی ارز دیجیتال دوج کوین را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2021

بر اساس نتایج بدست آمده از پیش بینی ها دیدیم که دوج کوین در آغاز سال 2021 به قیمت 0.007 دلاری خود ادامه داد. علاوه بر این، تا اواسط آوریل روند تلفیقی را حفظ کرد. این آلت کوین با ورود به ماه می حدود 0.34 دلار معامله شد. متعاقباً، ایلان ماسک در برنامه معروف کمدی SNL و توییت خود در مورد این ارز دیجیتالی همراه با شعار “Dogefather”، قیمت دوج کوین را از ابتدای سال بیش از 15000 افزایش داد و به بالاترین حد 0.74 دلار رساند.

این ارز دیجیتال در 19 می به دلیل سقوط بازار به 0.22 دلار سقوط کرد. کاهش قیمت به دلیل افزایش فشار فروش، در 23 مه به 0.25 دلار کاهش یافت. در 2 ژوئن این ارز تا 0.44 دلار معامله شد، اما نتوانست سود خود را حفظ کند و در 22 ژوئن به 0.16 دلار بازگشت. سکه دوج کوین در 25 ژوئن به 0.29 دلار رسید، اما در ماه بعدی کاهش یافت و در 20 ژانویه به کانال 0.16 دلار بازگشت، سپس در سه ماهه سوم سال 2021 ، دوج کوین در 0.2 تثبیت شد.

محدوده قیمت دوج کوین تا ماه اوت باریک شد و دوج کوین بین 0.19 تا 0.21 دلار معامله شد تا اینکه در 7 اوت به 0.25 دلار رسید.

به طور کلی، این واقعیت که altcoin پایگاه اجتماعی قوی دارد نشان می دهد که قیمت DOGE می تواند به بالاترین حد برسد. بر این اساس، قیمت خرید ارز دیجیتال دوج کوین ممکن است تا پایان سال 2021 به حداکثر 0.974 دلار برسد.

از طرف دیگر، DOGE همیشه دارای سناریوی Plump and Dump در فضا بوده است و در هر زمان، می توان انتظار داشت سرمایه گذاران پس از دستیابی به هدف، تمام دارایی های خود را بفروشند.

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2022

اگر آلت کوین امسال بسته شود و به بالاترین حد خود برسد، ممکن است سال 2022 با 0.99 دلار صعود کند. از سوی دیگر، اگر در گرداب نزولی بیفتد، تجارت 2022 ممکن است با روندی مشابه در 0.21 دلار از سر گرفته شود.

این واقعیت که استخراج دوج کوین آسان است، همیشه آلت کوین را پیشتاز و رو به جلو نگه داشته است. علاوه بر این، امسال محبوب ترین صرافی های رمزنگاری مانند Gemini و eToro، ارز دیجیتال دوج کوین را فهرست کرده اند که باعث افزایش قیمت آن نیز شده است. اگر این ارز در سال آینده در سایر مبادلات آشنا فهرست شود، قیمت DOGE می تواند دوباره افزایش یابد و تا پایان سال 2022 به 2.382 دلار برسد. با این حال، با توجه به فشارهای خرید و فروش منظم، متوسط ​​قیمت دوج کوین ممکن است نزدیک 1.639 دلار باشد.

پیش بینی بازار

طبق گفته Digitalcoinprice ، قیمت آنلاین دوج کوین در سال های آینده افزایش می یابد. ممکن است تا پایان سال 2021 مبلغ 0.3589 دلار معامله شود. همچنین به گفته Meme Token تا سال 2023 ممکن است در حدود 0.5154 دلار معامله شود و تا پایان سال 2025 ، قیمت آن نزدیک به 0.7102 دلار معامله می شود.

به گفته WalletInvestor، خرید ارز دیجیتال دوج کوین یک سرمایه گذاری بلند مدت خوب است. در سال های بعد، این شاخص در محدوده تجاری 0.329 دلار در سال 2021 به طور پیوسته رشد خواهد کرد.

به گفته Cryptonewz، قیمت Dogecoin تا پایان سال 2021 از 1 دلار عبور خواهد کرد. با این حال، با یک روند بسیار صعودی، قیمت ممکن است به 1.7 دلار برسد و برعکس، اگر خرس ها(فروشندگان ارزهای دیجیتالی که روند نزولی را بخوبی پیش بینی می کنند) تسلط پیدا کنند، ممکن است قیمت معاملات سالانه در 0.91 دلار بسته شود. علاوه بر این تا سال 2023، قیمت ممکن است به 1.4 دلار برسد و تلاش می کند تا در سطح 2024 با 1.7 دلار معامله شود و در نهایت تا سال 2025 معاملات در حدود 1.96 دلار بسته شود.

Capital.com پیش بینی می کند که Dogecoin ممکن است تا پایان سال 2021 در همان سطوح 0.3 تا 0.33 دلار معامله شود. به دنبال روند صعودی آرام و مداوم، ممکن است قیمت تا سال 2025 تا 0.75 دلار افزایش یابد و تا سال 2026 از 1 دلار فراتر رود.

برای مشاهده قیمت لحظه ای دوج کوین می توانید به وب سایت ایکس پی اکسچنج مراجعه کنید.

نکات قبل از خرید دوج کوین

لازم است که پیش از خرید دوج کوین به برخی از نکات توجه داشته باشید که مهم ترین آن ها به شرح زیر هستند:

  1. برای خرید و فروش دوج کوین باید حتما به قیمت لحظه ای تتر نیز توجه داشته باشید. اگر چه هر تتر، معادل 1 دلار است، اما در بازار ایران، اکثر اوقات نرخ تتر، کمی از یک دلار بالاتر معامله می شود.
  2. دوج کوین از آن دسته ارزهای دیجیتال نوظهور است که معمولا نوسانات زیادی را تجربه می کند و برای خرید و فروش آن، باید با چشمانی باز و هوشیاری بالا، نسبت به این نوسانات دقت داشته باشید تا متحمل زیان های بزرگ نشوید.
  3. همیشه صحبت ها و نشانه های ایلان ماسک به عنوان بزرگ ترین حامی این ارز دیجیتال را دنبال کنید. گاهی اوقات یک جمله ایلان ماسک، نرخ دوج کوین را بالا برده یا به شدت پایین می آورد.
  4. همان اندازه که پاداش ها و افزایش قیمت در خصوص این ارز دیجیتال، بسیار قابل توجه است، ریسک های آن نیز بزرگ بوده و باید در این خصوص با دید باز وارد شوید. جهش های ناگهانی افزایش قیمت و همین طور فرودهای بزرگ، از خاصیت های دوج کوین به حساب می آیند.

مزایای خرید و فروش دوج کوین در صرافی ایکس پی

از مهمترین مزایای خرید و فروش دوج کوین در صرافی ایکس پی اکسچنج می توان به کارمزد بسیار پایین تراکنش های آن اشاره کرد و همین عامل خود یکی از دلایل محبوبیت ارز دیجیتال دوج کوین است که آن را برای تراکنش های کوچک، مقرون به صرفه می کند. همچنین ارز دیجیتالی بیت کوین، محدودیت سقف استخراج ندارد و همین عامل باعث می شود در فهرست ارزهای تورم زا قرار نگیرد.

از طرفی دیگر در سال های اخیر با تصمیم توسعه دهندگان دوج کوین، امکان استخراج ترکیبی دوج کوین و لایت کوین فراهم شده است که در این صورت می توان به صورت همزمان هر دو ارز دیجیتالی را استخراج کرد. شایان ذکر است که این کار باعث شده است که امنیت هر دو بلاک چین نیز افزایش یابد.

همینک ثبت نام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.