ارز دیجیتال

برای دریافت کد ووچر پرفکت مانی از کجا شروع کنیم؟

دریافت کد ووچر پرفکت مانی

این روزها بسیاری از ما برای پرداخت هزینه‌های ارزی یا دریافت حقوق به شکل ارز با مشکل مواجه هستیم. این موضوع با افزایش فعالیت فریلنسرها به صورت دورکار در شرکت‌های خارجی و لزوم معرفی حساب برای دریافت حقوق بیش‌ازپیش اهمیت پیداکرده است.

اما ازآنجایی‌که در دنیای دیجیتال تقریباً برای هر موضوعی راه‌حلی وجود دارد، این ماجرا هم با ورود شرکت‌های پرداخت بین‌المللی حل شد. شاید برایتان سوال شده باشد که پرفکت مانی چیست؟ هم یکی از همین سیستم‌هاست. با این تفاوت که دفتر اصلی این شرکت در پاناماست و ایرانیان می‌توانند بدون ترس از عواقب تحریم‌ها از خدمات مختلف آن مثل شارژ کیف پول و پرداخت هزینه برای دریافت خدمات از سایت‌های خارجی استفاده کنند.

این وسط حساب پرفکت مانی ماجرای پرداخت هزینه‌های ارزی را بازهم ساده‌تر کرده است. ووچر perfect money درواقع یک کارت شارژ است که شما می‌توانید از آن برای پرداخت هزینه‌ها ارزی استفاده کنید.

اما اینکه چطور کد ووچر پرفکت مانی را دریافت کنیم؟ اصلاً قیمت ووچر پرفکت مانی چقدر است؟ یا چطور از سالم بودن کد ووچر پرفکت مانی مطمئن شویم؟ سوالاتی است که در این مطلب به دنبال پاسخشان رفتیم.

آشنایی ساده و مختصر با کد ووچر پرفکت مانی

به‌تازگی به‌عنوان یک برنامه‌نویس در یک شرکت نرم‌افزار خارجی استخدام شدید، ماه اول کارتان رو به اتمام است و باید حسابی برای دریافت حقوقتان مشخص کنید؛ چه می‌کنید؟

خیلی ساده می‌توانید یک حساب perfect money ایجاد کنید و حقوقتان را سروقت بگیرید. حالا می‌توانید وارد تنظیمات حساب بشوید.

یک یا چند کد ووچر پرفکت مانی دریافت کنید. (اگر در حساب موجودی کافی داشته باشید.)

گاهی هم همان اول ماجرا لازم است که حسابتان را شارژ کنید، در این صورت می‌توانید یک کد ووچر پرفکت مانی به ارزش ده دلار تهیه‌کرده و حسابتان را شارژ کنید.

حتی اگر حساب پرفکت مانی نداشته باشید، بازهم می‌توانید از خدمات ووچر استفاده کنید، چطور؟

شما می‌توانید حواله voucher perfect money را با هر ارزی که نیاز دارید، از سایت‌های معتبر دریافت کنید.

اما ووچر پرفکت مانی یک کارت فیزیکی نیست. در واقع وقتی شما از یک سایت معتبر درخواست دریافت کد ووچر پرفکت مانی را می‌کنید، سایت به شما یک شماره کارت ده رقمی، کد فعالسازی 16 رقمی ووچر، تاریخ انقضا و میزان ارزی که در کارت وجود دارد، نشان می‌دهد.

به این ترتیب مِی‌توانید در زمانی بسیار کم، با صرف هزینه و پرداخت کارمزدی مناسب به سراغ استفاده از خدمات سایت‌های خارجی، خرید کالا با ارز و… بروید.

کد ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی به چه‌کاری می‌آید؟

 • انتقال پول به حساب‌های مختلف بدون محدودیت جغرافیایی و با حداقل کارمزد؛
 • همراه داشتن پول در سفرهای خارجی به‌صورت ایمن؛
 • تراکنش پول به شکل ایمن به ‌خاطر نیاز نداشتن به افشای اطلاعات اصلی حساب؛
 • امکان استفاده از خدمات و خرید کالا از تمام سایت‌های خارجی؛

هزینه ایجاد حساب ووچر پرفکت مانی چقدر است؟

Perfect money مثل بسیاری از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت، روی موارد امنیتی و جلوگیری از پولشویی تاکید زیادی دارد. برای همین افتتاح حساب ووچر پرفکت مانی وریفای شده ممکن است کمی پرچالش باشد.

بسیاری از شرکت‌ها با توجه به همین موضوع با مبلغی کم (که متناسب و با توافق طرفین پرداخت می‌شود) برای مشتریان مختلف حساب پرفکت مانی وریفای شده افتتاح می‌کنند.

همچنین اگر کاربر بخواهد کد ووچر پرفکت مانی داشته باشد، این مورد هم به بندهای قرارداد اضافه می‌شود و  معمولاً هزینه‌ی اندکی برای آن دریافت می‌شود.

چگونه کد ووچر پرفکت مانی را دریافت کنیم؟

برای دریافت کد ووچر از دو راه می‌توانید اقدام کنید.

اول‌ازهمه آستین‌ها را بالا بزنید و یک حساب  perfect money بازکنید. به این ترتیب می‌توانید برای یک حساب، چند ووچر تعریف کنید. برای این کار می‌توانید از خدمات همان سایت‌هایی که در بخش قبل گفتیم، استفاده کنید.

بعد از افتتاح حساب ووچر پرفکت مانی می‌توانید از مسیر زیر کد ووچر پرفکت مانی دریافت کنید:

 • وارد حسابتان در سایت perfect money شوید.
 • از نوار ابزار بالای صفحه، گزینه‌ی deposit را انتخاب کرده تا بتوانید از حساب ووچر پرفکت مانی پول برداشت کنید.
 • در صفحه‌ی باز شده گزینه‌ی e-voucher را می‌بینید. روی آن کلیک کرده و بعد گزینه‌ی new voucher purchase a را برای دریافت کد ووچر پرفکت انتخاب کنید.
 • در این صفحه مقدار ووچر، حسابی که می‌خواهید از طریق آن ووچر شارژ بشود را انتخاب کنید. و درنهایت بعد از چک کردن اطلاعات و اطمینان از درستی آن‌ها روی گزینه‌ی purchase e voucher کلیک کنید.
 • در آخر هم باید منتظر پیامک باشید و از این طریق کد فعالسازی ووچر پرفکت مانی را دریافت کنید.

کد ووچر پرفکت مانی

چگونه متوجه سالم بودن کد ووچر پرفکت مانی شویم؟

بیایید اول به این سوال پاسخ بدهیم که اصلا چرا باید به فکر سالم بودن کد ووچر پرفکت مانی باشیم؟

اگر به هر دلیلی به سراغ افتتاح حساب perfect money نرفتید، می‌توانید از کد ووچر سایر افرادی که حساب دارند استفاده کنید. اما این وسط ممکن است افراد سودجو از شما هزینه‌ی لازم را دریافت کنند، اما قبل از اینکه شما با استفاده از کد ووچر، پولی را به‌حساب موردنظرتان منتقل کنید، اعتبار ووچر را به‌حساب خود بازگردانند.

نکته‌ی بعد یک‌بارمصرف بودن کد است،  به این ترتیب بدون تست سالم بودن کد ووچر پرفکت مانی ممکن است که شما هزینه هم پرداخت کنید اما دست آخر با یک کد استفاده‌شده روبه‌رو شوید که هیچ کاربردی ندارد.

و در آخر اینکه کدهای ووچر معمولاً به همان میزانی که شارژ شده‌اند، قابل‌استفاده هستند. و مقدار شارژ هم در همان تراکنش اول برداشت می‌شود. بنابراین در صورتی که فروشنده کارت ووچر مبلغ نادرستی را اعلام کند، ممکن است فرد خریدار کد ووچر با ضرر مالی مواجه بشود.

تایید سالم بودن کد ووچر پرفکت مانی

 1. وارد perfect money payment system شوید.
 2. از بخش deposit گزینه‌ی e-voucher را انتخاب کنید.
 3. در صفحه‌ی باز شده از میان دو گزینه‌ی

Perfect Money voucher number

Perfect Money voucher activation code

گزینه‌ی دوم یعنی Perfect Money voucher activation code را انتخاب کنید.

 1. کد ووچر پرفکت مانی و شماره ووچر را در بخش‌ها تعیین شده نوشته و روی گزینه‌ی Activate an e-voucher کلیک کنید.
 2. در این حالت پیامی روی صفحه مشاهده می‌کنید که مشخص می‌کند این کد تکراری است یا اینکه قابل‌استفاده است. همچنین می‌توانید موجودی حساب را هم ببینید. نکته‌ی مهم اینکه ما تمام این مراحل را برای تست سالم بود کد ووچر پرفکت مانی طی کردیم، بنابراین گزینه‌ی activate an a voucher را انتخاب نکنید، چراکه در این صورت ووچر به‌حساب شما واریز می‌شود.

چند نکته در رابطه با ووچر پرفکت مانی

 • ووچرperfect money تاریخ انقضا ندارند. بنابراین فرد می‌تواند در هر زمان از آن‌ها استفاده کند. (برخلاف کد ووچر که تاریخ مشخصی دارد.)
 • کد فعالسازی ووچر را در جای مطمئنی قرار دهید تا از سوءاستفاده‌های احتمالی جلوگیری شود.
 • به نکات مختلف ایمنی حساب مثل توجه به url صفحه برای انجام تراکنش، استفاده از جیمیل ایمن برای احراز هویت و… دقت کنید تا گرفتار هک شدن حساب نشوید.

حرف آخر

با دیجیتالی شدن دنیای امروز، استفاده از پول‌های کاغذی و واحدهای پولی رایج تقریباً روبه فراموشی است. این روزها ما نیاز داریم با دنیا از طریق دستگاه‌های پرداخت بین‌المللی تعامل مالی داشته باشیم.

سیستم پرداخت بین‌المللی perfect money یکی از همین سیستم‌هاست. که ما تلاش کردیم با بررسی روند افتتاح حساب ووچر پرفکت مانی و چگونگی تست سالم بودن کد ووچر پرفکت مانی بخشی از این مسیر را برایتان هموار کنیم. در ایکس پی اکسپچنج براحتی می توانید اقدام به خرید ووچر پرفکت مانی کنید.

شما تابه‌حال از کد ووچر پرفکت مانی برای فعالیت‌هایتان استفاده کردید؟ خوشحال می‌شویم تجربه‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

3/5 (1 نظر)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *