ارز دیجیتال

نحوه انتقال تتر از نوبیتکس به بایننس + جزئیات

انتقال تتر از نوبیتکس به بایننس

یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در خصوص انتقال تتر از نوبیتکس به بایننس در نظر بگیرید، این است که توصیه می شود به طور مستقیم نسبت به جابجایی این ارز دیجیتال از صرافی نوبیتکس به بایننس اجتناب کنید، زیرا احتمال آن وجود دارد که حساب کاربری شما مسدود شود. در ادامه با ما همراه باشید.

انتقال تتر از نوبیتکس به بایننس

در صرافی نوبیتکس، به بخش برداشت وارد شده و به صفحه ای وارد می شویم که در آن مبلغ برداشت (تتر)، آدرس کیف پول مقصد و کارمزد انتقال آورده شده است. در اینجا باید میزان برداشت تتر و آدرس کیف پول مقصد (کیف پول واسط) را وارد کنید.

این آدرس داخل کیف پول شما نمایش داده می شود. تفاوتی ندارد که از چه کیف پولی استفاده می کنید. به طور مثال ممکن است شما از کیف پول تراست ولت، اکسدوس و … استفاده کنید.

سپس روی ارز دیجیتال تتر بیت کوین در کیف پول کلیک کرده و روی بخش ریسیو، آدرس کیف پول را کپی کرده و در بخش آدرس کیف پول مقصد پیست می کنید. با کپی کردن احتمال هک شدن به صفر می رسد.

انتقال تتر از نوبیتکس به بایننس

امکان انتخاب شبکه تتر وجود دارد. (تتر در شبکه اتریوم و تتر در شبکه ترون)

در صورتی که کیف پول واسط شما از نوع ERC20 (شبکه اتریوم) بود، باید آدرس کیف پول شما با 0x شروع بشه و اگر در شبکه ترون باشد باید آدرس کیف پول با T شروع شود.

کارمزد انتقال نیز ثابت بوده و امکان تغییر آن وجود ندارد. (این کارمزد بسته به شبکه ای که انتخاب کرده اید ERC20 یا TRC20، تعیین خواهد شد.)

در نهایت ایجاد درخواست برداشت را کلیک کرده و در صورتی که ایمیل یا پیامک آمد، برای تائید برداشت، روی لینک ارسال شده کلیک کنید. یا در صورتی که کدی برای شما ارسال شود، کد را در بخش مربوطه وارد کنید.

حال باید منتظر باشید تا درخواست برداشت شما توسط کارشناسان نوبیتکس تائید شده و انتقال انجام بپذیرد. برای پیگیری می توانید به پشتیبانی وب سایت پیام ارسال نمایید.

پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله نحوه انتقال تتر به کوینکس را مطالعه کنید.

نکته: دقت داشته باشید که شما نمی توانید در این مرحله به صورت مستقیم تتر خود را به صرافی بایننس منتقل کنید و لازم است که کارمزد آن را جداگانه پرداخت کنید. بسته به این که تتر شما از کدام شبکه باشد، موضوع فرق خواهد کرد.

در صورتی که آدرس کیف پول اتریوم باشد، برای برداشت ارز تتر از کیف پول باید حتما مقداری ارز اتریوم داشته باشید تا کارمزد انتقال از آن پرداخت شود.

به طور مثال اگر 100 واحد تتر داشته باشید، 30 واحد در نوبیتکس به عنوان کارمزد استفاده شده و مقداری اتریوم نیز در کیف پول به عنوان کارمزد مصرف میشود. در نهایت این انتقال اصلا برای شما مقرون به صرفه نبوده و هزینه کارمزدی زیادی دارد.

راهکار در اینجا این است که از کیف پول واسطی استفاده کنید که از شبکه ترون پشتیبانی کند. به طور مثال کیف پول تراست والت یا اتمیک چنین ویژگی را دارد. در این حالت آدرس کیف پول را برداشت کرده و در شبکه ترون وارد می کنید. البته لازم است که مقداری ارز ترون نیز داخل کیف پول خود داشته باشید تا به عنوان کارمزد نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

از آن جایی که قیمت ترون نسبت به اتریوم بسیار پایین تر است، این حالت انتقال مقرون به صرفه تر خواهد بود. به علاوه کارمزد در شبکه ترون نیز بسیار پایین تر از کارمزد شبکه اتریوم است.

پس از آن که درخواست شما تائید شده و ترازنکشن آی دی را در نوبیتکس را دریافت کردید. با وارد شدن به کیف پول خود، متوجه خواهید شد که میزان ارز تتر درخواستی به حساب شما واریز شده است.

حال به بخش send وارد شده و میزان تتر خود را انتخاب کرده و حال آدرس کیف پول خود در صرافی باینسن وارد شده و در بخش deposit وارد شده و نام تتر را سرچ کنید تا روی نماد آن کلیک کنید.

حال آدرس نمایش داده شده را در کیف پول واسط خود وارد کرده (کپی و پیست) و روی دکمه send کلیک کنید.

در بخش زیرین آن میزان کارمزد نیز نمایش داده می شود. بسته به میزان ترافیک شبکه، نیم ساعت تا دو ساعت بعد، این مقدار تتر به حساب بایننس شما وارد خواهد شد. (این زمان کمی نوسان خواهد داشت.)

به این ترتیب، شما می‌توانید بدون نگرانی از مسدود شدن حساب، تتر خود را از نوبیتکس به بایننس منتقل کنید. شما همچنین می‌توانید از خدمات ایکس پی اکسچنج هم برای خرید و فروش تتر استفاده کنید.

0/5 (0 نظر)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *