ارز دیجیتال

نحوه ساخت کیف پول پرفکت مانی + تصاویر

ساخت کیف پول پرفکت مانی

در این مقاله به دنبال آن هستیم تا نحوه ساخت کیف پول پرفکت مانی را دنبال کنیم. اما دقت داشته باشید که پیش از آن، باید برای ساخت حساب پرفکت مانی اقدام کرده و احراز هویت پرفکت مانی را نیز انجام داده باشید.

اگر پیش از این افتتاح و ساخت کیف پول پرفکت مانی را انجام نداده اید، در ادامه با ما همراه باشید تا مراحل آن را که اتفاقا به سادگی نیز دنبال می شوند، مشاهده کنیم.

ساخت کیف پول پرفکت مانی

پیش از این دیدیم که پرفکت مانی چیست. اکنون برای ساخت کیف پول پرفکت مانی، مراحل زیر را باید با دقت و یک به یک انجام دهید:

  1. پیش از هر کاری بدیهی است که باید به وب سایت پرفکت مانی به آدرس http://perfectmoney.is/ وارد شوید.

وارد شدن به وب سایت پرفکت مانی

2. سپس روی گزینه ی Sign up کلیک کنید.

ثبت نام در پرفکت مانی

3. با کلیک روی این گزینه، باید در صفحه ای که باز می شود، اطلاعات حساب خود را وارد کنید. با انتخاب حساب، رمز عبور خود را وارد کرده و روی گزینه ی Register، کلیک کنید.

نحوه ساخت کیف پول پرفکت مانی

4. لازم است که به جیمیل خود وارد شده و ایمیل وریفای حساب را باز کرده و روی لینک تائید کلیک کنید تا مراحل تائید انجام شود.

5. از آدرس آی دی که در ایمیل آمده استفاده کرده و در بازگشت به وب سایت پرفکت مانی این آدرس را پس از کلیک روی گزینه ی Login، در بخش مربوط به آن وارد کنید و در نهایت روی گزینه ی Authorize کلیک کنید.

ساخت کیف پول پرفکت مانی6. اکنون کیف پول پرفکت مانی شما ساخته شده و می توانید از آن در تراکنش های خود به راحتی استفاده کنید.

ساخت کیف پول پرفکت مانی

سخن پایانی

در بالا مراحل ساخت کیف پول پرفکت مانی را به صورت گام به گام دنبال کردیم. همین طور شما می توانید برای خرید پرفکت مانی با بهترین قیمت در Xpayex اقدام کنید. توصیه می کنیم که این مطلب را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک گذاشته و آن ها را نیز به نحوه ایجاد والت پرفکت مانی، اطلاع رسانی کنید.

4/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *