دستور العمل ها و راهنمای احراز هویت

دستور العمل های احراز هویت به این دلیل است که ایکس پی اکسچنج شرایط و ریسک های مربوط به ادامه همکاری با کاربران را بررسی کند.

احراز هویت ابزاری برای شناسایی و جلوگیری از رفتار های مجرمانه اینترنتی میباشد و برای استفاده از خدمات سایت و خرید از ما الزامی است.

در ایکس پی اکسچنج برای احراز هویت پنج سطح کاربری برای کاربران در نظر گرفته شده است که هر کدام محدودیت هایی دارند. سطح های کاربری عبارتند از:

توجه داشته باشید

بررسی اطلاعات هویتی شما در سطح شماره ۱ به صورت کاملا اتوماتیک انجام میگیرد و از‌ آنجایی که تمامی اطلاعات هویتی و بانکی توسط سیستم ثبت احوال و بانکی استعلام میگردد و امکان خطا در آن وجود ندارد ، لازم است تا تمام اطلاعات هویتی کاملا صحیح و دقیقاً مطابق با اطلاعات روی کارت ملی باشد و شماره موبایل ثبت نامی نیز حتماً باید به اسم خود کاربر باشد . در صورتی که احراز هویت شما در سطح شماره ۱ رد شد ، بررسی کنید تا تمام اطلاعات هویتی صحیح و شماره موبایل ثبت نامی متعلق به خودتان باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکل در فرآیند احراز هویت و یا داشتن هرگونه سوال میتوانید از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید.

توجه : بنا به دستور مراجع قضایی و انتظامی از جمله پلیس فتای جمهوری اسلامی ایران ، تحویل ارز در اولین خرید با تأخیر 24 ساعته انجام میشود و از خرید های بعدی به صورت آنی انجام خواهد شد.

سطح 1

در سطح شماره ۱ ، امکان خرید ارز تا سقف ۳ میلیون تومان و فروش ارز تا سقف ۳ میلیون تومان در هر ۲۴ ساعت را خواهید داشت. برای ارتقاء به این سطح بعد از ثبت نام در منوی کاربری به بخش احراز هویت اتوماتیک رفته و روند تائید پروفایل شخصی و ثبت حساب بانکی را انجام دهید.

سطح 2 ( در حال حاضر این سطح غیر فعال است )

در سطح شماره ۲ ، امکان خرید ارز روزانه تا سقف ۵ میلیون تومان و فروش ارز تا سقف ۳۰ میلیون تومان در هر ۲۴ ساعت را خواهید داشت. برای ارتقاء به این سطح در منوی کاربری به بخش ارتقاء احراز هویت رفته و روند تائید تلفن ثابت را انجام دهید و سپس تیکت بزنید تا سطح شما ارتقاء پیدا کند.

سطح 3

در سطح شماره ۳ ، امکان خرید ارز روزانه تا سقف ۲۰ میلیون تومان و فروش ارز تا سقف ۷۵ میلیون تومان در هر ۲۴ ساعت را خواهید داشت. برای ارتقاء به این سطح به بخش ثبت مدارک شناسایی که در منوی کاربری ، تب ارتقاء احراز هویت قرار دارد رفته و عکس سلفی و عکس مدارک را با توجه به نمونه عکس های مشابه قرار داده شده در همین بخش ، برای ما ارسال کنید.

سطح 4

در سطح شماره ۴ ، امکان خرید ارز روزانه تا سقف ۵۰ میلیون تومان و فروش ارز روزانه تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان در هر ۲۴ ساعت را خواهید داشت. این سطح مخصوص کاربرانی میباشد حجم مبادلات خرید ارز از سایت در سطح های قبلی بیشتر از ۱۵۰ میلیون تومان باشد و حداقل ۱۵ روز از ارتقاء به سطح ۳ گذشته باشد . اگر این شرایط را داشتید به پشتیبانی تیکت بزنید تا سطح حساب کاربری شما ارتقاء پیدا کند.

سطح 5 (ویژه)

در سطح شماره ۵ یا همان سطح ویژه ، امکان خرید ارز روزانه تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان و فروش ارز روزانه تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان در هر ۲۴ ساعت را خواهید داشت. برای ارتقاء به این سطح باید علاوه بر عبور از سطح ۴ باید آدرس محل سکونت کاربر توسط قبوض خدماتی ( به اسم کاربر یا پدر کاربر ) احراز شود ، این سطح مخصوص کاربرانی میباشد که حداقل ۱ ماه از ارتقاء به سطح ۴ گذشته باشد . اگر این شرایط را داشتید به پشتیبانی تیکت بزنید تا آدرس محل سکونت احراز و سطح حساب کاربری شما ارتقاء پیدا کند.